MİSYONUMUZ

Milli ve manevi değerlerle dolu, geleceğin Türkiyesi’ne çağdaş, başarılı gençler yetiştirmek .

Onlarla, ailesine ve vatanına hayırlı insan olarak iftihar edebilmek…Bu yüzden, Akademik Kariyer Spor Kulübü Eğitmenleri olarak, spordan öte yaşam koçluğu yapıyoruz. Çünkü dünden bugüne binlerce aile ile hamur olduk ve çok şeyleri paylaştık,yaşadık…

” 5 yıldır, ” Sporda Eğitim Önemlidir ” teması ile sürdürdüğümüz çalışmalarla temel eğitime dayalı derslerimiz ailenize ve çocuklarınıza sağlıklı,dinamik bir hayat kazandırmak, çocuklarımızı sosyal hayata hazırlamak, çalışanların iş monotonluğunu atmak amacındadır… Dostluğu, 5 yıllık tecrübesiyle, Spor ve Yaşam Merkezimiz; havuzu, masa tenisi, basketbol sahası, futbol sahası, oyun salonu ile her zaman sıcak duşlarıyla, tertemiz bir ortamda YAŞ GRUPLARINA göre aletli, aletsiz bilimsel çalışmalarla hizmetinizdedir.

Koray Tekin YILDIZ

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliğini 2014 yılında bitirdi eğitim ve öğretim sürecini içine alan 2000 – 2004 yılları ve sonrası 2009 a kadar yüzme ile ilgili bir çok kurum, Özel Spor Kulüpleri, Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Spor a.ş, İstek vakfı ve benzeri kuruluşlarda çalıştıktan sonra yüzme adına Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı lisanslı sporcu yetiştirme adına 2009 yılında Akademik Kariyer Spor Kulübü’nü kurdu.

Bu yıldan itibaren yüzme sporunu tabana yayma, lisanslı sporcu yetiştirme, milli takımlara ve olimpiyatlara sporcu gönderme hedefleri arasında olan küçük adımlarla büyük hedeflere ilerleyen bir anlayışla bugüne geldi.. Kısaca aldığı eğitimi sahaya yansıttı hocamız.

Bir çok amatör spor kulübü arasından zor şartlarda bugünlere geldik. Doğruluk, dürüstlük temel ilkemizdi. Koray hoca katkılarıyla ; antrenör, öğretmen, halkla ilişkiler uzmanı, reklamcı ve tasarımarıyla, kulüp kuruculuğuyla kulübün bugün ki hale gelmesini sağladı.

Şimdi 1 2. kademe antrenör 3 1.kademe antrenör ve 4 yardımcı antrenörlerimizle hizmet vermekteyiz. İdealist bilgili akıllı anelitik düşünen zeki, çevik ve ahlaklı eğitmen antrenörlerimizle 100 kişiye hizmet vermekteyiz hedefimiz 1000 leri bulmak ve hedeflerimizi gerçekleştirmektir.

Biz kısaca Akademik Kariyer Spor Kulübü olarak ; Sloganımız olan “Her yaşa uygun özel ve gurup dersleriyle kaliteli eğitim…” anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

Yeni eğitim öğretim anlayışına uygun küçük adımlarla basitten karmaşığa doğru, her seviyeye uygun yöntem tekniklerle ve çeşitli meteryal yardımıyla zevkli ve eğlenceli bir eğitim ortamında çalışmalarımızı yapıyor ve sizlere hizmet sunuyoruz. iyi bir yüzme eğitimi almanın yolu Akademik Kariyer Spor Kulübünden geçmekte.

Önce katılın sonra karar verin…